Aqua i8 2 Piece Hinged Universal Bath Screen 1500 x 900 Silver
calcActive())">
Aqua i8 2 Piece Hinged Universal Bath Screen 1500 x 900 Silver
- Product Code
- AIBS034S-WB
- Colour
- Chrome
£354.92
Description / Aqua i8 2 Piece Hinged Universal Bath Screen 1500 x 900 Silver
Aqua i8 2 Piece Hinged Universal Bath Screen 1500 x 900 Silver
More Information
| Product Code | AIBS034S-WB |
|---|---|
| Manufacturers Part No. | AIBS034S-WB |
| Colour | Chrome |
| Width | 900mm |
| Height | 1500mm |
| Enclosure Type | Hinged Bath Screen |
| Glass Thickness | 6mm |
| Glass Finish | Clear Glass |
| Delivery Time | 2-4 Days |
Shipping Calculator
Fill in your delivery details to check available shipping options and calculate rates for this product
Shipping calculator